Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-20, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta
Triumph

Góra od piżamy Climate Control

159 zł

Góra od piżamy marki Triumph z nowej serii odzieży domowej „Lounge Me Climate”. Lekki model z dekoltem w serek i długim rękawem z miękkiego, oddychającego i organicznego lyocellu Tencel®. Piżama ma lekko dopasowany fason z przejrzystym wykończeniem dekoltu i krótkie rozcięcia po bokach. Dół prosty z przodu i nieco dłuższy, zaokrąglony tył. Długość od ramion ok. 62 cm. Produkcja zgodnie ze standardem Öko-Tex. Produkt w pełni delikatny dla skóry.

Materiał spodni zawiera włókno lyocell/Tencel® wyprodukowane z odnawialnych materiałów roślinnych. Proces produkcji lyocellu nie obciąża tak mocno środowiska jak bawełny czy tradycyjnej wiskozy. Do produkcji lyocellu stosuje się mniej szkodliwe chemikalia, które łatwiej jest ponownie wykorzystać, a proces jest prawie całkowicie zamknięty, ponieważ 99,5% wszystkich substancji jest odzyskiwanych. Lyocell firmy Lenzing sprzedawany jest pod nazwą Tencel® i produkowany z surowca z certyfikatem zrównoważonego rozwoju FSC lub PEFC.

Odzież ma certyfikat Öko-tex Standard 100, co oznacza, że produkt spełnia wysokie wymagania humanistyczno-ekologiczne, tj. nie zawiera żadnych chemikaliów wymienionych na liście Öko-tex. Produkt poddany kontroli niezależnego instytutu badawczego.

Komentarze i pytania