Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-20, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta
Cellbes

Koszula dżinsowa

99 zł 169 zł

Koszula z cienkiego dżinsu z ładnym efektem sprania. Kołnierzyk, dekolt w serek i zapięcie na guziki z przodu na całej długości. Kieszenie na piersiach. Długi rękaw z mankietem zapinanym na guzik z paskiem i guzikiem. Długość od ramion w zależności od rozmiaru ok. 64–76 cm.

Tunika zawiera roślinne włókna Tencel™ nadające się do przetworzenia. Proces produkcji lyocellu nie obciąża tak mocno środowiska jak bawełny czy tradycyjnej wiskozy. Do produkcji lyocellu stosuje się mniej szkodliwe chemikalia, które łatwiej jest ponownie wykorzystać, a proces jest prawie całkowicie zamknięty, ponieważ 99,5% wszystkich substancji jest odzyskiwanych. Lyocell marki LENZING™ jest dostępny na rynku pod nazwą Tencel™ i jest surowcem posiadającym certyfikat FSC lub PEFC, czyli certyfikat zrównoważonego rozwoju.

Bądź pierwszym komentującym