Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-20, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta
Lepszy
dla natury
Cellbes

Koszula z twillu z obniżonym szwem rękawa

Od 139 zł 229 zł

Stylowa, szeroka koszula z obniżonym szwem rękawa. Uniwersalna bluzka z kołnierzykiem i krótkim rozcięciem przy dekolcie oraz zaszewką z przodu. Kieszenie na piersi i długie rękawy z mankietem zapinanym na guzik. Piękny twill. Długość od ramion z tyłu w zależności od rozmiaru ok. 73–85 cm.

Koszula zawiera roślinne włókna Tencel™/lyocell nadające się do przetworzenia. Proces produkcji lyocellu nie obciąża tak mocno środowiska jak bawełny czy tradycyjnej wiskozy. Do produkcji lyocellu stosuje się mniej szkodliwe chemikalia, które łatwiej jest ponownie wykorzystać, a proces jest prawie całkowicie zamknięty, ponieważ 99,5% wszystkich substancji jest odzyskiwanych. Lyocell marki LENZING™ jest dostępny na rynku pod nazwą Tencel™ i jest surowcem posiadającym certyfikat FSC lub PEFC, czyli certyfikat zrównoważonego rozwoju.

Bądź pierwszym komentującym