Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-21, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta
Cream

Dżinsowa sukienka z włóknami lyocellu Lussa

479 zł
Nowość

Sukienka marki Cream. Dżinsowa sukienka staje się coraz modniejsza ostatnimi czasy, a przy okazji jest wyjątkowo wygodna. Ten model ma wszystkie popularne elementy w tym sezonie. Mały kołnierzyk z falbanką, szerokie rękawy i fantastyczne dodatki takie jak ozdobny haft i dobrze umieszczone odcięcie. Zapięcie na guziki do pasa, gdzie jest atrakcyjne odcięcie. Cięcie na biuście zapewnia lepsze dopasowanie. Miękka, wspaniała tkanina z dodatkiem lyocellu. Długość od ramion ok. 93 cm, z tyłu ok. 100 cm w rozmiarze 36.

Sukienka zawiera włókna lyocell wyprodukowane z roślin nadających się do przetworzenia. Proces produkcji lyocellu nie obciąża tak mocno środowiska jak bawełny czy tradycyjnej wiskozy. Do produkcji lyocellu stosuje się mniej szkodliwe chemikalia, które łatwiej jest ponownie wykorzystać, a proces jest prawie całkowicie zamknięty, ponieważ 99,5% wszystkich substancji jest odzyskiwanych.

Bądź pierwszym komentującym