Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-21, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta
Tamaris

Botki wide

229 zł 319 zł

Modne botki marki Tamaris. Te piękne botki są wyjątkowo wygodne ze względu na kilka cech (patrz poniżej). Miękka i wygodna wkładka, którą można wyjąć, zamek od wewnętrznej strony i gumowy klin od zewnętrznej strony. Wysokość obcasa ok. 5,5 cm. Wysokość cholewki ok. 14 cm. Górna część ze skóry. Wnętrze ze skóry/materiału.

Technologia „Touch-It”, dzięki której miękka wkładka aktywnie dostosowuje się do ciężaru ciała i kształtu stopy. Oznacza to, że stopa leży miękko w butach, które zapewniają wygodę również podczas wielogodzinnego noszenia.

Technologia Antishokk powoduje, że botki są wyjątkowo wygodne, mimo że mają dość wysoki obcas. Skompresowana komora powietrza i stabilizatory wewnątrz obcasa amortyzują uderzenia podczas chodzenia aż do 50%. Zapewnia to ochronę kręgosłupa i odciąża całe plecy w dłuższej perspektywie, co oznacza, że możesz nosić swoje ulubione obcasy przez cały dzień bez ryzyka bólu stóp.

Technologia „Anti-slide” powoduje, że podeszwa ma wyjątkowo dobrą przyczepność.

Komentarze i pytania