Filtr

0

Świadomy wybór

Świadomy wybór

W Cellbes mamy świadomość, że największy wpływ na klimat mamy poprzez proces produkcji naszych artykułów i nieustannie dążymy do jego zmniejszenia. Jednak Ty jako klient też masz możliwość ograniczenia wpływu na środowisko. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić!

Kupuj jedynie produkty, których naprawdę potrzebujesz, i używaj ich możliwie najdłużej

Wiele osób wykorzystuje odzież w swojej garderobie jedynie w niewielkim stopniu. Kupowanie absolutnie niezbędnych produktów to jeden z najlepszych sposobów, aby chronić środowisko. Badania pokazują, że najskuteczniejszą drogą do ograniczenia emisji jest wydłużenie czasu używania tekstyliów. Jeśli podwoisz liczbę użyć danej odzieży, jej emisje zmniejszą się o połowę. Dlatego to bardzo ważne, abyśmy jako przedsiębiorstwo produkowali odzież wysokiej jakości, której można długo używać. Jednocześnie istotne jest, aby nasza odzież miała dobry fason, była wygodna i atrakcyjna, tak aby stała się wyborem numer jeden w garderobie, co przełoży się na jej częstsze używanie.

Wybieraj odzież Cellbes oznaczoną znakiem Lepsze dla środowiska

Jest to odzież wyprodukowana albo z materiałów z recyklingu, albo z nowych, których produkcja ma mniejszy wpływ na środowisko niż ich tradycyjna alternatywa, np. bawełna organiczna. Więcej informacji na temat kolekcji Lepsze dla środowiska tutaj. Wybierając odzież wyprodukowaną z materiałów z recyklingu, powodujesz, że wyprodukowany wcześniej materiał wraca do obiegu. Recykling jest bardzo wydajny w kontekście oszczędności zasobów w porównaniu z produkcją nowego surowca.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach i biustonoszach, zanim złożysz zamówienie, aby mieć pewność, że wybierasz dobry rozmiar.

W ten sposób zwiększasz prawdopodobieństwo otrzymania odzieży, która dobrze leży i której chętnie będziesz używać wielokrotnie. Do naszego Przewodnika po biustonoszach Do naszego Przewodnika po rozmiarach

Poszukaj czegoś dla siebie w lokalnym sklepie second-hand

W ten sposób możesz znaleźć inspirujące dodatki do swojej garderoby bez niepotrzebnego nadwyrężania zasobów naturalnych.

Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

  • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
  • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
  • 60-dniowy okres zwrotu.