Wskazówki dotyczace prania i pielegnacji

Cellbes

Odpowiednia pielęgnacja przedłuży żywotność. Twojego nowego biustonosza. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

Hur och hur ofta ska du tvätta din bh?

Hur och hur ofta ska du tvätta din bh?

Rekommendationen är att tvätta sin bh efter att ha använt den tre till sex gånger. Helst ska du inte använda samma bh flera dagar i rad utan ge resåren en chans att vila. Det förlänger livet på bh:n.

Tvättpåse

Vill du hellre tvätta dem i maskin så använd tvättpåse så att inte bygeln skadas eller fastnar i tvättmaskinen. Knäpp även hyskorna så att de inte fastnar och river sönder de andra ömtåliga materialen.

Tvättmedel

Vi rekommenderar ett milt tvättmedel, tvätt-pulver för kulörtvätt eller flytande tvättmedel. Överdosera inte tvättmedlet. Kritvita bh:ar är ofta färgade vita och ska därför tvättas som kulörtvätt. Använder du blekmedel kommer bh:n bli grå efter ett tag. Har du kalkrikt vatten hemma så kan även det påverka att vita kläder blir grå.

Cellbes


Materiał

Bawełna:

Włókna bawełniane to włókna pochodzącenia roślinnego. Mają różne długości, 15-45 mm. Im dłuższe jest włókno, tym lepsza jest jakość bawełny. W przypadku odzieży z czesanej bawełny usunięto najkrótsze włókna, co dało wysoką jakość, większy połysk i trwałość. Bawełna jest wytrzymała, włókna są naturalne i przyjemne dla skóry. Bawełna może się skurczyć po pierwszym praniu. W niektórych przypadkach można ogólnie prać w temperaturze 60 stopni, jednak z uwagi na inne czynniki czasem trzeba zmniejszyć temperaturę do 40 stopni. Postępuj zgodnie z instrukcjami umieszczinymi na metce.

Elastan:

Elastyczne włókno stosowane razem z innymi włóknami, aby zwiększyć ich rozciągliwość. Odzieży z dodatkiem elastanu nie należy prać w wysokiej temperaturze, ponieważ może stracić swoją elastyczność. Postępuj zgodnie z instrukcjami na metce.

Poliamid/Nylon:

Sztuczne włókna wytwarzane wyłącznie przy użyciu substancji chemicznych wykorzystjących olej. Szybko schnie, nie kurczy się i jest wytrzymałe.

Poliester:

Poliester włókna wytwarzane wyłącznie przy użyciu substancji chemicznych wykorzystujących olej. Poliester szybko schnie, nie kurczy się i jest wytrzymały. Jego wadą jest to, że może się elektryzować, szczególnie zimą, gdy powietrze jest suche.

Mikrotkaniny/mikrowłókna:

Bardzo cienkie włókna z tworzywa sztucznego, takiego jak poliester lub poliamid, które zapewniają delikatność i giętkość. Podczas prania odzieży z mikrowłókien nie należy używać środków zmiękczających, ponieważ mogą one zmienić właściwości tkaniny i sprawić, że ubranie nie będzie "oddychać". Należy także unikać suszenia w bębnie, ponieważ może to zniszczyć włókna.

Z Cellbes każdy może być piękny

Z Cellbes każdy może być piękny

Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

  • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
  • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
  • 60-dniowy okres zwrotu.