• Damskie rozm. 34–64
  • męskie rozm. S–8XL
  • Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł

Kąpiel w Hudiksvall

Kiedy nadszedł czas na tegoroczną wielką sesję zdjęciową, temperatura wody w okolicach Hudiksvall pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na pływalnię Iggesund.


Sądziliśmy, że nie będzie nam łatwo znaleźć kobiety chętne do pozowania przed obiektywem w strojach kąpielowych. Jednak pomyliliśmy się! Jest więcej odważnych kobiet, niż nam się wydawało! To wiele mówi o czasach, w których żyjemy. Wreszcie zaczęłyśmy akceptować siebie i lubić swoje ciało takim, jakie jest. Bez względu na rozmiar, kształt czy wiek. Pozostaje tylko powiedzieć – to świetnie! Spośród chętnych kandydatek wybraliśmy 6 wspaniałych kobiet w wieku od 19 do 81 lat, które poznaliśmy podczas obfitującego w wydarzenia dnia na pływalni Iggesund, gdzie pracuje Katarina, jedna z naszych modelek.

Cellbes

Maja Wilkes

Praca: uczy się Zainteresowania: śpiew, taniec, teatr, sztuka, wizaż i moda. Moja najlepsza porada życiowa: udając, że potrafisz, daleko zajdziesz.

Cellbes

Katarina Rohdin

5 słów, które mnie opisują: wesoła, zmotywowana, troskliwa, solidna i elastyczna. W czym jesteś naprawdę dobra: angażowanie się w organizację imprez.

Cellbes

Ulrika Stjärna

Zainteresowania: trening, sport i odzież. Ukryty talent: szycie i majsterkowanie (np. wyremontowała swoje mieszkanie), śpiew.

Cellbes

Helena Hjelm

Praca: kosmetyczka Moja najlepsza porada życiowa: korzystaj z życia tu i teraz. Bądź miła i pokorna. Ulubione miejsce w Hälsingland: przyroda wokół jezior Dellen.

Cellbes

Krystyna Jedrzejewska

Praca: instruktorka fitnessu, pedagog rodzinny W czym jesteś naprawdę dobra: nauka języków obcych. Gdybym wygrała 10 milionów: wybudowałabym gospodarstwo, kupiłabym konia, samochód i podróżowała po świecie.

Cellbes

Hilja Lodén

Zainteresowania: taniec, kino, pomoc ofiarom przemocy i pływanie. 5 słów, które mnie opisują: radosna, ciekawa, pomocna, mądra i troskliwa.

Za kulisami

Stworzyliśmy kolorowe kulisy, a wejście na pływalnię zmieniło się w przestrzeń do charakteryzacji. Ze względu na dużą ilość wilgoci w otoczeniu wymagania wobec fryzur, makijażu i rekwizytów były dość wysokie. Grupa roześmianych dzieci posłużyła nam za statystów – dzieciaki miały cały basen dla siebie na pluskanie się podczas przerw. Pracownicy pływalni, którzy z zapałem kibicowali dziewczynom, serwowali nam kawę między kolejnymi ujęciami (dla nich to w sumie też była atrakcja). Spędziliśmy naprawdę przyjemny dzień, zyskując mnóstwo świetnych zdjęć naszej tegorocznej kolekcji plażowej. Dziękujemy pięknym dziewczętom, pływalni Iggesund i wszystkim naszym świetnym pracownikom!

Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Internet worldSwedish Fasion

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

  • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
  • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
  • 60-dniowy okres zwrotu.