• Damskie rozm. 34–64
  • męskie rozm. S–8XL
  • Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł

Uteliv i Liljeholmen

Czy jest coś wspanialszego niż piękne kobiety, które promieniują pewnością siebie i siłą? Nam podobają się wszystkie kształty i chcemy pokazać, że nasza odzież jest odpowiednia do każdej figury. Dlatego zapraszamy zwykłe, piękne kobiety, aby były naszymi modelkami – poznaj czwórkę naszych ambasadorek prezentujących kolekcję wiosenną!

Cellbes

Izabelle Holm Mutumba

Wiek: 28 lat. Rozmiar: 48. Praca: opiekunka w przedszkolu nocnym i projektantka kostiumów/krawcowa. Ja w trzech słowach: kreatywna, zaangażowana i troskliwa. Najładniejsza część mojego ciała: wzrost i moje krągłości. Motto życiowe: jeśli coś lubisz, rób to częściej.

Cellbes

Anna Ljungblad

Wiek: 46 lat. Rozmiar: 36/38. Praca: pedagog w przedszkolu. Ja w trzech słowach: pozytywna, ambitna i wesoła. Zainteresowania: spotkania z przyjaciółmi i treningi, uwielbiam sport. Najładniejsza część mojego ciała: lubię proporcje mojego ciała, a także cały ogólny wygląd.

Cellbes

Elisabeth Sandin

Wiek: 52 lata Rozmiar: 38/40 Praca: stewardessa W czym jestem naprawdę dobra: czerpanie radości z życia, podróżowanie, jedzenie i wypoczywanie. Najładniejsza część mojego ciała: lubię swoje włosy, zarówno kolor, jak i długość i objętość!

Cellbes

Anna Zellman

Wiek: 60 lat. Rozmiar: 40 na dole, 44 na górze. Praca: własna firma. Ja w trzech słowach: wesoła, troskliwa i świadoma celów. Najładniejsza część mojego ciała: oczy. Motto życiowe: cieszyć się, śmiać i zapominać o regułach.

Przed sesją

Nasza sesja odbyła się w połowie zimnego grudnia. Nie było łatwo wymyślić odpowiednią tematykę, która pozwoli zachować odstęp oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii, ale udało się. Przeprowadziliśmy intensywną burzę mózgów i zdecydowaliśmy się na odpowiedni temat – życie miejskie w Liljeholmem!


I w ten sposób chłodny poranek pod mostem Liljeholmsbron zmienił się w chwile pełne kolorów i śmiechu!

Za kulisami

To już szesnasta edycja naszej kampanii #CellbesToMy, w ramach której podróżujemy po Szwecji. Tym razem sesja odbyła się w dzielnicy Liljeholmen. W dwóch wielkich autobusach nasi styliści przygotowywali modelki do sesji.


– Nigdy wcześniej nie miałam styczności z modellingiem, to coś zupełnie nowego – mówi Anna Z.


– To wspaniałe uczucie, zobaczyć swoją przemianę – przyszłam tu blada, z ziemistą skórą i czerwonymi oczami i nagle wyglądam jak księżniczka z bajki – dodaje Elisabeth.


– Wciąż nie wierzę, że to się dzieje, bardzo ucieszyłam się, że zostałam wybrana. Moim zdaniem to świetna okazja, aby pokazać, że my, trochę większe kobiety, też możemy być modelkami, że to nie tylko zajęcie dla szczupłych i że my też możemy być piękne – mówi 28-letnia Izabelle.


– To marzenie chyba każdej kobiety – zobaczyć się w swoim najpiękniejszym wydaniu – mówi Anna L.

Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Internet worldSwedish Fasion

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

  • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
  • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
  • 60-dniowy okres zwrotu.