Zakupy w Brastad

Już po raz dziewiętnasty Cellbes wyrusza w podróż po Szwecji z kampanią #CellbesToMy, w ramach której zwykłe kobiety próbują swych sił jako modelki. Tym razem promujemy odzież dżinsową i zdecydowaliśmy się na sesję w Brasta niedaleko Lysekil.


Nasze modelki to Ebba, lat 23, Camilla, lat 50, Eivor, lat 92, Helene, lat 42, i Andrine, lat 39. Wszystkie mieszkają w Lysekil lub w pobliżu i na ten jeden dzień postanowiły zrezygnować ze swoich codziennych obowiązków, aby wcielić się w rolę modelek Cellbes. A miejscem pokazu będzie sklep spożywczy.


– Trochę się przestraszyłam, gdy się okazało, że będziemy również nagrywać film. Jednak moim mottem życiowym jest przyjmować życie takim, jakie jest. Hakuna matata! – mówi Veronika z uśmiechem.


Był to naprawdę kolorowy dzień, pełen radości i czekania! Nasze modelki musiały mieć siłę zarówno na sesję fotograficzną, jak i do nagrania filmu reklamowego. Podczas sesji biegały, piszczały, śmiały się i ani przez chwilę nie traciły entuzjazmu. Kiedy nadeszła pora, aby zdjąć prezentowaną odzież i zmyć makijaż, wszystkie panie były bardzo zmęczone, ale niezwykle zadowolone.


– Próbuję robić tylko to, co sprawia mi przyjemność, np. kąpiele w soli albo szklaneczka whisky. A ta sesja była taka zabawna! Kobiety są fantastyczne! – mówi 92-letnia Eivor.

Cellbes

Andrine Ärlsjö

Imię i nazwisko: Andrine Ärlsjö Wiek: 39 lat Rozmiar: 38 Czym się zajmujesz na co dzień? Pracuję w przedsiębiorstwie instalacyjnym jako inżynier obliczeniowiec. Motto życiowe? Ciesz się życiem, żyj tu i teraz. Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Równowaga w życiu. Możliwość spędzania czasu z rodziną. Co jest ważne, gdy kupujesz dżinsy? Aby były wygodne i pasowały do mojej sylwetki. Lubię modele z niskim stanem, dodatkiem stretchu oraz rurki.

Camilla Lind

Imię i nazwisko: Camilla Lind Wiek: 50 lat Rozmiar: 40–42 Czym się zajmujesz na co dzień? Jestem fryzjerką w moim własnym salonie, także prowadzę szkolenia dla fryzjerów oraz zajmuję się wystrojem wnętrz sprzedawanych nieruchomości. Motto życiowe? Jeśli z jakiegoś powodu upadniesz, podnieś się jak wańka-wstańka. I nie słuchaj osób, które twierdzą, że nie możesz! Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Małe proste rzeczy, które powodują, że dzień staje się idealny. Na przykład wycieczka łódką w jakieś ładne miejsce i spędzenie miło czasu przy dobrym jedzeniu i piciu. Albo kiedy morsuję / korzystam z sauny zimą niedaleko Apelvik, to wspaniałe uczucie. Co jest ważne, gdy kupujesz dżinsy? Nie mogą mieć zbyt niskiego stanu i muszą dobrze leżeć.

Cellbes
Cellbes

Ebba Löfving

Imię i nazwisko: Ebba Löfving Wiek: 23 lata Rozmiar: najczęściej S, 34–38 na górze i 36 na dole Czym się zajmujesz na co dzień? Pracuję na stacji benzynowej, trenuję i dbam o kondycję oraz próbuję sił jako artystka. Chciałabym śpiewać w musicalach! Motto życiowe? Daj wszystkiemu szansę, odważ się próbować i stawiaj sobie wyzwania. Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Zrobić coś spontanicznie! Pojechać w ładne miejsce w dobrym towarzystwie i zjeść coś dobrego. Albo spotkać się w domu u kogoś na kolacji. Spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Eivor

Imię i nazwisko: Eivor Wiek: 92 lata Rozmiar: 36/38 Czym się zajmujesz na co dzień? Gotuję dobre jedzenie, chodzę na spacery i na odkrytą pływalnię Kallbadhuset – prawie przez cały rok. Motto życiowe? Trzeba być pozytywnie nastawionym, ciekawym świata i zainteresowanym! Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Ugotowanie czegoś dobrego dla siebie. Co jest ważne, gdy kupujesz dżinsy? Aby miały dodatek stretchu.

Cellbes
Cellbes

Veronica Karlsson

Imię i nazwisko: Veronica Karlsson Wiek: 29 lat Rozmiar: 40 Czym się zajmujesz na co dzień? Pracuję jako salowa na oddziale psychiatrycznym na izbie przyjęć. Motto życiowe? Hakuna matata – mamy z siostrą taki tatuaż. Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Znalezienie czasu w tygodniu na drobne przyjemności, np. pójście do kina czy wyjście na spacer w nowe miejsce. Co jest ważne, gdy kupujesz dżinsy? Aby były ładne i abym mogła się w nich swobodnie ruszać. I dobrze, żeby miały wysoki stan, bo wtedy ładnie prezentują pupę!

Helene Gran

Imię i nazwisko: Helene Gran Wiek: 42 lata Rozmiar: 46/48 aż do 52, w zależności od marki Czym się zajmujesz na co dzień? Pielęgniarka środowiskowa na platformie usług telemedycznych. Motto życiowe? Jeśli chcesz wygrać, musisz grać. Co dla Ciebie oznacza luksus na co dzień? Zaproszenie na kolację. Zarówno do restauracji, jak i do kogoś do domu. Jestem kucharką z wykształcenia i zwykle to ja stoję w kuchni i gotuję. Dlatego luksusem dla mnie jest sytuacja, gdy ktoś przygotuje dla mnie coś do zjedzenia, a ja mogę zająć się czymś innym. Nasza 12-letnia córka gotuje sama od szóstego roku życia i czasami potrafi przygotować posiłek trzydaniowy! Co jest ważne, gdy kupujesz dżinsy? Aby można w nich było wygodnie siedzieć i aby miały odpowiednio długie nogawki.

Cellbes

Przed sesją

Jest wczesny poranek w Lysekil. Morze jest szare, a wiatr szarpie odzieżą. W Havsbadet w Lysekil trwają gorączkowe przygotowania. Prasowanie odzieży, ostatnie przymiarki oraz ustawienia kamer i aparatów. Jednak przede wszystkim to tutaj nastąpi metamorfoza bohaterek tego dnia.


Miejsce pokazu – sklep spożywczy

Na stołach leżą szczotki, lokówki, pudry, róże, cienie do powiek i mnóstwo innych akcesoriów, dzięki którym te piękne kobiety będą gotowe, aby stanąć przed obiektywem. Każda z nich jest kolejno malowana i czesana, a w przerwach przymierza odzież. Kilka magicznych ruchów krawcowej i już wszystko leży jak ulał. Później udają się do Brasta. To lokalny sklep spożywczy, w którym zaplanowano sesję fotograficzną oraz nagranie filmu reklamowego.

Za kulisami

Ebba ma na sobie dżinsowe ogrodniczki oraz parę kolczyków z dżinsu zrobionych przez naszą stylistkę. Ma w sobie mnóstwo energii oraz jest gotowa na nowe wyzwania. Filozofią życiową Ebby jest odwaga, aby próbować, dlatego teraz właśnie próbuje swych sił jako modelka dla Cellbes.

– Staram się być wdzięczna za to, co mam w życiu. Mam zdrowe ciało, mogę oddychać świeżym powietrzem i mam wokół siebie ludzi, którzy troszczą się o mnie. Dzisiaj jestem wdzięczna za to, że mogę przeżyć taką przygodę!


Nie oceniam, czerpię inspirację z innych

Andrine próbuje dać sobie radę z workiem ziemi, jednocześnie „żonglując” pomidorami. Bycie modelką to nie taka łatwa sprawa! W przerwie rozmawiamy trochę o różnych sposobach wzmacniania poczucia własnej wartości kobiet.

– Staram się nie porównywać z innymi, tylko czerpać inspirację z pomysłów innych. Kocham moje ciało, ponieważ jest moje. Uważam, że człowiek powinien iść za głosem swojego serca.


Graj i wygrywaj!

Helene posłuchała głosu swojego serca i zgłosiła się do kampanii CellbesToMy. Właściwie to moja córka nakłoniła mnie do udziału.
– Jeśli nie grasz, na pewno nie wygrasz – zawsze to powtarzam. I tym razem mi się udało! – mówi Helene.
Uważa, że poczucie własnej wartości jest bardzo ważne.
– Czasami rozmawiam sama ze sobą, mówiąc sobie, że jestem dobra taka, jaka jestem. Zdarza się, że muszę się mocno przekonywać – mówi z błyskiem w oku.Spacery są dobre

Camilla ma papiloty we włosach i zielony cień na powiekach, a poza tym cały dzień zmaga się z nieco za dużymi butami. To się zdarza w modellingu.
– Moją dewizą jest, że „człowiek da sobie radę z większością rzeczy, tylko nie wolno się poddawać”.
W kontekście pewności siebie, Camilla twierdzi, że trzeba się skupiać na tym, co jest ważne. W jej przypadku to rodzina, dzieci i wnuki.
– Nie można spędzać zbyt wiele czasu na rozmyślaniu, że nasze ciało nie jest doskonałe. Ale dobrze się czuję, gdy mogę np. trochę poćwiczyć. A spacery są takie dobre dla głowy!

Nasza najstarsza (jak do tej pory) modelka, 92-letnia Eivor, zgadza się z młodszymi koleżankami.
– Nigdy nie wolno się poddawać! To najlepsza rada, jaką w życiu otrzymałam. Człowiek powinien być pozytywnie nastawiony, ciekawy świata i zainteresowany życiem!


W sumie każde ciało jest piękne

Dzień zbliża się ku końcowi. Oto sześć zmęczonych, ale szczęśliwych kobiet, które dały z siebie wszystko przez wiele godzin, zarówno przed kamerą, jak i obiektywem. Veronika podsumowuje:

– To był wspaniały dzień, fantastycznie się bawiłam! Każda z nas jest zupełnie inna, ale udało nam się pokazać, że każda figura jest piękna. Chętnie wzięłabym udział w takiej sesji ponownie!


Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

  • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
  • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
  • 60-dniowy okres zwrotu.