• Damskie rozm. 34–64
 • męskie rozm. S–8XL
 • Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł

Jak zbudowany jest biustonosz?

Cellbes

Ważne części biustonosza

Naprawdę istnieje dobry biustonosz dla każdej sylwetki, ale czasem znalezienie odpowiedniego może być trudne. Abyś miała dobrą okazję do znalezienia najlepszego dla siebie biustonosza, wyjaśniamy niektóre z najważniejszych funkcji biustonosza, na które warto zwrócić uwagę.

Fiszbiny

Fiszbiny

Głównym zadaniem fiszbin jest uniesienie i podtrzymanie biustu oraz równomierne rozłożenie ciężaru biustu. Jeśli obciera Cię, może to być spowodowane za małymi miseczkami. Spróbuj zwiększyć rozmiar lub wybierz miękki biustonosz bez fiszbin. Anna jest przykładem biustonosza z fiszbinami, który zapewnia równe wsparcie.

Zapięcie

FISZBINY

Zapięcie

Kupując biustonosz, zawsze zapinaj go na fiszbinach znajdujących się najbardziej na zewnątrz. Z biegiem czasu tkanina trochę ustąpi i wtedy dobrze będzie móc wprowadzić zmniejszenie. Aby uzyskać najlepsze wsparcie, wybierz biustonosz z 3 lub 4 haftkami.

Miseczki

Miseczki

Zwykle miseczka jest szyta z dwóch lub trzech części, przy czym dolna część podtrzymuje, a górna się kształtuje. Formowany biustonosz, taki jak Eva, nie ma szwów nad miseczką, ale jest wykonany z jednego kawałka.

Obwód

Obwód

Twój biustonosz powinien opierać się głównie na obwodzie biustonosza. Częstym błędem jest to, że kupujesz za duży obwód, wtedy biustonosz podciąga się z tyłu i ryzykujesz otarciami na ramiączkach, które muszą unosić cały ciężar biustu.

Ramiączka

Ramiączka

Szerokie i wyściełane paski na ramiona są wygodne, zapobiegają otarciom i pozostają na miejscu. Jeżeli masz problem z opadającymi ramiączkami, wypróbuj model, który wchodzi głębiej w biustonosz.

Większy biust

Większy biust

Jeśli masz większy biust, naszą radą jest wybór biustonosza z usztywnianymi, szerokimi ramiączkami i szerokim paskiem z tyłu, z co najmniej 3-4 haftkami. Możesz wypróbować biustonosz z wyższymi miseczkami, to oznacza, że będziesz mieć dobre wsparcie.

Z Cellbes każdy może być piękny

Z Cellbes każdy może być piękny

Bezpieczna dostawa.
Bezpieczna płatność.
60-dniowy okres zwrotu.

Kupuj Modę & odzież online na cellbes.pl

Bezpieczne zakupy

Internet worldSwedish Fasion

Informacje o Cellbes

Serwis Klienta

 • 61 679 22 26

 • Cellbes Sp. z o.o.
  Ul. Dominikanska 6,
  61-762 Poznan

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami, otrzymywać oferty i aktualne informacje.

Obserwuj nas

 • Dostarczamy jedynie na terenie Polski.
 • Koszt dostawy 12,50 zł, darmowa dostawa przy zakupie powyżej 200 zł.
 • 60-dniowy okres zwrotu.