Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-20, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta

Nasze tournée

Nasza odzież jest dla każdego! Dlatego prezentujemy ją na zwykłych, ale fantastycznych kobietach w każdym wieku i rozmiarze. Podczas naszego tournée po Szwecji odwiedzamy różne miejscowości i uczestniczymy w codziennym życiu tych kobiet. Spotykamy wiele wspaniałych kobiet, które uosabiają sto procent kobiecości!

Poznaj wiosenne ambasadorki

Czy jest coś wspanialszego niż piękne kobiety, które promieniują pewnością siebie i siłą? Nam podobają się wszystkie kształty i chcemy pokazać, że nasza odzież jest odpowiednia do każdej figury. Dlatego zapraszamy zwykłe, piękne kobiety, aby były naszymi modelkami – poznaj czwórkę naszych ambasadorek prezentujących naszą wiosenną kolekcję!

Przed dniem sesji

Jeszcze nie ma nawet siódmej rano i wiatr zawodzi w każdym zakątku dzielnicy Liljeholmen w Sztokholmie. Jednak pod mostem Liljeholmsbron prace trwają pełną parą. Cztery fantastyczne kobiety pochodzące z różnych dzielnic Sztokholmu i wybrane podczas castingu zostaną nowymi twarzami Cellbes, promującymi naszą wiosenną kolekcję: pedagog dziecięca Anna L, 46 lat, opiekunka dzieci Izabelle, 28 lat, prowadząca własną firmę Anna Z., 60 lat, oraz stewardessa Elisabeth, 54 lata.

Więcej informacji

Za kulisami

Po przeprowadzonym online castingu z przyjemnością spotkaliśmy się na żywo z naszymi modelkami w Liljeholmen. Przygotowaliśmy kolorową scenografię z foodtruckami serwującymi pyszne hamburgery. Do tego oczywiście kawa i słodkie bułeczki – niezbędne rekwizyty.

Więcej informacji

Dzielnica Liljeholmen

Kup poniższe artykuły

Liljeholmen