Obsługa Klienta

pon.-pt. 8-20, sob. i niedz. 9-17
61-679 22 26

serwis@cellbes.pl

Serwis Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz soboty i niedziele w godz. 9-17. Odpowiemy na pytania dotyczące Twoich zamówień, opłat, doręczenia przesyłek, rachunków, zwrotów, reklamacji i wiele innych.

Przejdź do strony Serwisu Klienta

Cellbes
W trasie

Nasza odzież jest dla każdego! Dlatego prezentujemy ją na zwykłych, ale fantastycznych kobietach w każdym wieku i rozmiarze. Podczas naszego tournée po kraju odwiedzamy szwedzkie miasteczka i uczestniczymy w codziennym życiu tych kobiet. Spotykamy wiele wspaniałych kobiet, które uosabiają sto procent kobiecości!

W kinie w
Ystad

Zrób zakupy

Przed sesją zdjęciową

Kiedy planowaliśmy sfotografowanie jesiennych kurtek i płaszczy, wybór padł na piękne Ystad. Znaleźliśmy idealne, bardzo klimatyczne miejsce – najstarsze kino w Szwecji – Scala!

Więcej informacji

Za kulisami

Podczas castingu, kiedy wybieraliśmy uczestniczki sesji, była spora konkurencja. Jak zwykle wybraliśmy panie w różnym wieku i rozmiarze.

Więcej informacji

Ystad

Ystad to pierwsza miejscowość na trasie naszego programu „Modelka na jeden dzień” prowadzonego przez Hannah Widell i Amandę Schulman. Nie przegap premiery – zaprenumeruj nasz newsletter na stronie głównej!